Eğitim Videoları - ASTROLOJİ EĞİTİMİ
Kişisel Gelişim
  • Süre 15 Saat
  • Toplam Bölüm 1
  • Fiyat 1,000.00 TL
  • PDF Eklenmemiş

  • Satın Al

ASTROLOJİ EĞİTİMİ

NEDİR?

Temel Astroloji Eğitimi programımız her biri birer yıl süren Temel, Orta ve İleri Seviye programlarından oluşmaktadır. Öğrencilerimiz her seviyenin tamamlanması aşamasında, o seviyede öğrenilen konular üzerinden yazılı sınav alır ve başarılı olanlar ilgili seviyenin Sertifikası’nı almaya hak kazanır.

 

NEDEN ÖĞRENMELİYİM?

İnsan, yaşadığı sürece tek bir şey için yorulmadan, vazgeçmeden sürekli olarak çalışmaktadır: Kendini anlamak. Bunun için içsel ve dışsal, çok yönlü bir bilgi birikimine ihtiyacı vardır. Astroloji de insanın bu sorularının yanıtlarına, semboller, akıl yürütme ve tümevarımla ulaşmasını sağlamaktadır. Disiplinler arası yani farklı pek çok bilim dalından yararlanan astroloji, kişilik, potansiyel yönler ve alışkanlıklar, yetenekler veya problemleri saptamayı mümkün kılmaktadır.

 

NE KAZANDIRIR?

Astroloji Eğitimi Size, Doğum Haritasından Yola Çıkarak Kişilik Analizi Yapabilme, Yorumlayarak Gizli Kalmış Potansiyeli Ortaya Çıkartabilme Bilgisini Verir.

Astroloji Eğitimi Size, Herhangi Bir Konuda Bilinçli Kararlar Alıp Doğru Zamanı Saptayabilme Bilgisini Verir.

Astroloji Eğitimi Size, Geniş Bir Bakış Açısı Sunarak Büyük Resmi Görme Ve Ona Göre Hareket Etme Bilgisini Verir.

Astroloji Eğitimi Size, Kendinizi Tanıma Fırsatı Yanında Tecrübelerinizi Nasıl Kullanmanız Gerektiği Bilgisini Verir.

Astroloji Eğitimi Size, Başarılı Olabileceğiniz Işler, Özel Yetenekleriniz, Şansınız, Anlaşabileceğiniz Kişilikler, Sizi Mutlu Edecek Aşkınız, Hastalıklarınız, Sağlığınızı Nasıl Koruyacağınız, Zayıflıklarınız, Çocuklarınızın Yeteneklerini Nasıl Yönlendireceğinize Dair Gerekli Olan Bilgiyi Verir.

Astroloji Eğitimi Size, Hangi Alanda Ve Nasıl Bir Davranış Içinde Olmanız Gerektiği Bilgisini Verir.

whatsapp