Eğitim Videoları - BİYOMETRİK YÜZ OKUMA VE PROFİL TANIMLAMA EĞİTİMİ
Kişisel Gelişim
  • Süre 15 Saat
  • Toplam Bölüm 1
  • Fiyat 750.00 TL
  • PDF Eklenmemiş

  • Satın Al

BİYOMETRİK YÜZ OKUMA VE PROFİL TANIMLAMA EĞİTİMİ

NEDİR?

İnsanların yüz, mimik, jest, ses, koku, kıyafet hatta anatomik özellikleri ile beden dillerini deneysel yöntemler kullanarak çözümleyerek kişilik, karakter gibi geniş, anlık duygular gibi reflektif davranış ve unsurlarını anlamak için kullanılan tekniklerin bir araya getirildiği bir programdır. Bu alan, insan bilinçaltının, söylemediklerinin nasıl dışa yansıdığı ile ilgilenmektedir. Binlerce yıl öncesine dayanan insan sınıflandırma arayışının bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya konulan bulgularıyla çalışır.

 

NE KAZANDIRIR?

İnsanların yüz bölgesi, kendisi istemese de kişi hakkında pek çok şeyi anlatma gücüne sahiptir. Okumayı bilenlerin insan ilişkileri ve profesyonel hayatta seçimleri her zaman daha isabetli olmaktadır. Söylenenlerin ötesinde söylenmeyenleri görmeye odaklandığı için insan kaynaklarından güvenliğe, satıştan eğitime, psikolojiden liderliğe kadar insani ilişkilerin olduğu hemen her meslekte kullanılabilmektedir. Profesyonel şirketlerin, insan kaynakları alanında aktif kullandığı bir yöntem olarak dikkat çekmektedir. Alacağınız program, dünyanın en prestijli üniversitelerince hazırlanmış ve binlerce kişi üzerinde uygulanıp %93 oranında başarıya ulaşmış bir tekniktir ve kendi içinde belli metodolojilere sahiptir. Eğitim şu başlıkları içermektedir:

 Yüzün Genel Görünüşünün Yorumlanması.

 Yarılama Tekniği.

 Saç Şekilleri Ile Ilgili Ipuçları.

Kafa Şekillerini Yorumlama Pratikleri.

Çene Şekillerine Ilişkin Bilgiler.

Gözler, Kaşlar, Alın, Kulaklar, Ağız Ve Dudaklar Hakkında Bilgiler.

Gözler, kaşlar, alın, kulaklar, ağız ve dudaklar hakkında bilgiler. Bu eğitimi tamamlayan katılımcılar, yüz ve mimik yorumlayabilir aşamaya geleceklerdir

whatsapp